בקשה לצו ירושה מקוון

השאירו פרטים ועורך דין יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

למה להוציא צו ירושה דרכנו?

מחיר פיקס וחסכוני

אנו מציעים מחירי פיקס הוגנים ונוחים לכל כיס, ללא "הפתעות" בסוף החודש, אך גם לא מתפשרים על איכות ומקצועיות

מקצועיות ואיכות

אנו למודי ניסיון ומספקים את השירותים המוצעים באתר ללקוחות רבים, ויודעים להתמודד היטב עם כל עניין משפטי

שירות מכל הלב

חווית השירות שלכם חשובה לנו מאוד, ולכן נעשה הכל כדי שתסיימו את התהליך עם חיוך!

אונליין - מהיר ויעיל

השירותים שלנו מותאמים לעידן הטכנולוגי ומבוצעים בצורה מקוונת ומהירה ללא טרחה ומאמץ מצדכם

צו ירושה אונליין - שאלות ותשובות נפוצות

למה להשתמש בשירות של עורך דין בהליך לצו ירושה?

שאלה טובה! מכמה סיבות…

 • לא תצטרכו להתמודד מול הרשויות.  אנחנו נעשה בשבילכם הכל: הכנת מסמכים ותצהירים, הגשת בקשה מקוונת/פיזית, בדיקות מקדמיות ומשפטיות, אימות חתימה ע"י עו"ד וכו' – כל אלו יבוצעו עבורכם ע"י עו"ד מקצועי ומנוסה, תמורת תשלום סמלי ובמחיר הוגן.
 • לפעמים פיתרון זול יותר עולה ביוקר. כבר פנו אלינו לא מעט לקוחות שהגישו בקשות בצורה לא תקינה מה שהביא לסיבוך/עיכוב משמעותי של התהליך, ואף למחיקתו.
 • מניעת בעיות בהגשת ההליך – בהמשך ההליך יכולים לבקש השלמת מסמכים ותצהירים נוספים שגם ככה יצריכו מכם לפנות לעורך דין.
 • יעילות – בגלל שכבר ניהלנו אלפי הליכים כאלה עבור לקוחות, הכל מתבצע בצורה הכי מהירה ומקצועית שיש.

מה זה צו ירושה, ולמה צריך אותו?

צו ירושה הינו צו משפטי אשר מסדיר את חלוקת הרכוש בין יורשי המנוח, ושבלעדיו לא ניתן לרשת את נכסי המנוח. על מנת להוציא את הצו, יש להגיש בקשה לצו ירושה אל הרשם לענייני ירושה, במחוז שבו גר המנוח. את הבקשה ניתן להגיש בצורה מקוונת (הדרך הכי פופולרית כיום) או בהגשה ידנית. חשוב להדגיש כי צו הירושה לא מפרט את אופן חלוקת הרכוש, אלא מציין מי הם היורשים על פי דין, ואת האחוז היחסי המגיע לכל אחד מהם מתוך העיזבון.

אילו מסמכים צריך להגיש במסגרת הוצאת צו ירושה מקוון?

לקוח שמיוצג על ידי עורך דין, צריך לצרף יפוי כוח שמאפשר לעו"ד לבצע את ההליך בשמו של היורש, כך שמספיק שיורש אחד חותם על יפוי הכוח ואין צורך בחתימתם של יתר היורשים.  כמו כן, בעבר, נדרש היה לצרף תעודת פטירה של המנוח, אך כיום אפילו צירוף של מסמך זה אינו בגדר חובה, היות ולרשם לענייני ירושה יש גישה למרשם האוכלוסין. כיום, במידה ומדובר במנוח שהיה אזרח ישראלי, מספיק לציין מספר זהות.

בנוסף, יורשים שמעוניינים להסתלק מהעיזבון לטובת יורש אחר, צריכים לחתום על תצהיר הסתלקות מאומת ע"י עורך דין, ולצרף אותו לבקשה להוצאת צו ירושה.

חשוב לציין כי במסגרת ההליך, פעמים רבות הרשם לענייני ירושה מבקש תצהירי השלמת פרטים או תצהירים אחרים אשר דורשים אימות חתימה ע"י עורך דין, ולכן במקרים רבים אין מנוס מלפנות לעורך דין מקצועי על מנת לבצע את התהליך.

מהו משך זמן התהליך?

ככלל, צו ירושה יינתן בתוך 40 ימים מיום הגשת הבקשה לצו (כולל את תקופת הפרסום בעיתון). ככל שהבקשה הועברה לתגובת בא-כוח היועץ המשפטי לממשלה, תינתן תגובתו הראשונה בתוך 30 ימים ממועד ההעברה ובמקרה זה, ככלל, יינתן צו הירושה בתוך 50 יום.

 

מה ההבדל בין צו ירושה לצו קיום צוואה?

צו ירושה ניתן במצב שבו המנוח לא הותיר צוואה אחריו, ולכן במצב כזה הרכוש שלו מתחלק על פי הכללים שנכתבו בחוק הירושה. כך למשל, אם המנוח השאיר אחריו בן זוג וילדים, הרכוש יתחלק בניהם כך שבן הזוג יירש 50% מעיזבון המנוח, ואת הנכסים שהיו חלק ממשק הבית המשותף שלהם (כמו למשל ריהוט ורכב), והילדים יירשו 50% מהעיזבון.

לעומת זאת, צו קיום צוואה ניתן במצב שבו המנוח הותיר אחריו צוואה. במצב כזה, העיזבון מתחלק על פי הכללים שקבע המנוח בצוואתו, וכללי החלוקה שנקבעו בחוק הירושה אינם באים לידי ביטוי. במצב כזה למנוח יש שליטה מלאה על חלוקת עזבונו, כך שאפילו יכול לנשל בני משפחה מירושה.

מה תקבלו אם תרכשו שירות של בקשה לצו ירושה מקוון?

 • נספק לכם ייעוץ משפטי חינם, ואת כל המידע אודות הליך הוצאת צו ירושה מהרשם לענייני ירושה
 • נכין עבורכם את הבקשה לצו ירושה, ונגיש אותה בצורה מקוונת
 • כולל הכנת כל המסמכים הנדרשים לצורך הוצאת הצו, כגון תעודות פטירה ויפוי כוח
 • ננתח משפטית עבורכם את זהות היורשים על פי החוק, היות ומדובר במצב שהמנוח/ה נותר/ה ללא צוואה
 • כולל הנחה של 15% בתשלום לאגרה לרשם לענייני ירושה
 • ליווי מלא של עורך דין מקצועי עד לקבלת הצו הדיגיטלי ע"י הרשם לענייני ירושה!
 • המחיר אינו כולל תשלום אגרה לרשם לענייני ירושה
 • למידע וייעוץ נוסף, מוזמנים ליצור קשר בטלפון 055-5631102 ונשמח לייעץ!

צו ירושה מקוון לדוגמא

מעדיפים שעורך דין יחזור אליכם? אין בעיה!

הוצאת צו ירושה ב-DigitaLawyer

תשאלו את הלקוחות שלנו!
"מהשיחה הראשונה עם עו"ד צחי כהן, הכל זרם בקלי קלות, בפשטות דיגיטלית מדהימה! חסך מאיתנו כספים וטרחה והתרוצצות ופרוצדורות שונות ומשונות, והנה צו הירושה בידינו. תודה לצחי היקר, פנו אליו ותראו כמה כל נייר הופך לנוצה!"
נפתלי סגל
"ממליץ בחום על השירותים של דיגיטלוייר, עו"ד צחי כהן פשוט מקסים, מקצועי, אדיב, מהיר מאוד ומאוד סבלני וברור בהסברים ובליווי בתהליך. קיבלתי שירות בנושא צו ירושה וצוואה."
גבריאל קריספין
"הגעתי לדיגיטלוייר דרך האינטרנט והופתעתי מהקלות והפשטות שבה התבצע התהליך. רכשתי את השירות דרך האתר ומיד עורך הדין הכין את הניירת וטיפל בהכל, תוך פחות מחודש קיבלתי צו ירושה ישירות למייל. מרוצה מאוד מהשירות והזריזות"
ריבה וייס
דילוג לתוכן