הסכם התקשרות אונליין
הסכם למתן שירותים אונליין

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים ועורך דין יחזור אליכם עוד היום!

למה לערוך הסכם התקשרות דרכנו?

מחיר פיקס וחסכוני

אנו מציעים מחירי פיקס הוגנים ונוחים לכל כיס, ללא "הפתעות" בסוף החודש, אך גם לא מתפשרים על איכות ומקצועיות

מקצועיות ואיכות

אנו למודי ניסיון ומספקים את השירותים המוצעים באתר ללקוחות רבים, ויודעים להתמודד היטב עם כל עניין משפטי

שירות מכל הלב

חווית השירות שלכם חשובה לנו מאוד, ולכן נעשה הכל כדי שתסיימו את התהליך עם חיוך!

אונליין - מהיר ויעיל

השירותים שלנו מותאמים לעידן הטכנולוגי ומבוצעים בצורה מקוונת ומהירה ללא טרחה ומאמץ מצדכם

הסכם התקשרות ומתן שירותים - שאלות ותשובות נפוצות

מדוע חשוב לעשות הסכם התקשרות או מתן שירותים?

הסכם התקשרות צריך להכיל בין היתר נושאים כגון מסגרת השירותים, מועדי התשלום, מהי האחריות של כל צד להסכם, סוגיות קניין רוחני או סודיות, אופן סיום ההסכם ועוד. הסכם ההתקשרות מבטא את מכלול ההסכמות וההבנות שבין נותן השירותים ומקבל השירותים, ובכך נמנעים ממחלוקות מיותרות, מקבלים הגנה משפטית ומונעים הליכים מיותרים.

למה מומלץ שעורך דין יסייע לכם בעריכת הסכם?

לכל הסכם התקשרות יש תנאים ונסיבות שונים וייחודיים, כך שמומלץ להיעזר באיש מקצוע ובכך למנוע הליכים משפטיים מיותרים. עריכת הסכם התקשרות מצריכה ידע וניסיון בתחום המסחרי שרק לעורך דין יש.

מה חשוב לכלול בהסכם התקשרות? למשל -

  • תפקיד הצדדים להסכם: כל הצדדים ידעו מה חלקם בעסקה, מה הם צריכים לתת, מתי הם צריכים לקבל ומה בדיוק טיבו של המוצר/השירות הזה.
  • תמורה ולוח זמנים ברור: לוח הזמנים צריך להיות כתוב בחוזה, כדי למנוע עיכובים מכל סיבה שהיא, וכן גם התמורה ומתי היא צריכה להיות מבוצעת.
  • סיום ההתקשרות: גם סיום ההתקשרות צריך להיות מפורט בהסכם, כדי ששני הצדדים ידעו מתי העסקה מגיעה אל סיומה.
  • אופן אספקת השירות או המוצר: הלקוח או הספק צריכים לדעת בדיוק איך הם יקבלו את השירות שלהם, או יתנו אותו. כך כל הצדדים יקבלו מה שהם שילמו עבורו באופן המתאים להם.

למה דווקא אנחנו?

  • מחיר פיקס וחסכוני: אנו מציעים מחירי פיקס הוגנים ונוחים לכל כיס, ללא "הפתעות" בסוף החודש, אך גם לא מתפשרים על איכות ומקצועיות
  • אונליין – מהיר ויעל: השירותים שלנו מותאמים לעידן הטכנולוגי ומבוצעים בצורה מקוונת ומהירה ללא טרחה ומאמץ מצדכם
  • מקצועיות ואיכות: אנו למודי ניסיון ומספקים את השירותים המוצעים באתר ללקוחות רבים, ויודעים להתמודד היטב עם כל עניין משפטי
תשאלו את הלקוחות שלנו!
"השירותים של DigitaLawyer ושל עו"ד צחי כהן בפרט היו מעולים - חוויית עבודה נוחה, מקצועית, במחיר ובגישה שאין להם תחרות. עו"ד צחי היה לנו לעזר מא' ועד ת', עם קשב רב ויכולת להסביר כל שלב בצורה ברורה. ממליץ בחום."
בן לוריא, מנכ"ל
וורקלי טק בע"מ
"דפדפתי בגוגל והנה מצאתי "עו"ד בעידן הדיגיטלי", ומה אומר לכם? משיחה הראשונה איתו הכל זרם בקלי קלות, בפשטות דיגיטלית מדהימה, והכל בס"ד, וחסך מאיתנו כספים וטרחה והתרוצצות ופרוצדורות שונות . כל הכבוד צחי היקר. פנו אליו ותראו כמה כל נייר הופך לנוצה.... מספרך נרשם באנשי הקשר שלנו."
נפתלי סגל
"חייבת לציין לטובה את עו"ד צחי כהן, הוא הציל אותי! ועזר בכל דבר שהייתי צריכה. אין לי מלים לתאר כמה השירותים שסיפק היו טובים. קיבלתי מענה מיידי ואדיב מאוד לכל בעיה, פיתרון וחשיבה מחוץ לקופסה לכל בעיה שצצה."
דנאי אילון, מנכ"לית
לליבלה הפקות בע"מ
דילוג לתוכן